Prodej fotografií a fotoobrazů | Radek Severa Photography

FOTOGRAFIE JAKO památka i dárek

V případě, že chcete mít kousek tohoto magického kraje pořád před sebou anebo byste rádi obdarovali své blízké,
jste tady správně. Rád vám s tím pomůžu.

Na detailu záleží

Jako místní rodák a zároveň fotograf, ale také dlouholetý milovník přírody, znám kraj Moravského Slovácka velice detailně. Pouze málo lidí vůbec někdy navštívilo lokality, které mám já za ty dlouhá leta detailně vyfocené z mnoha úhlů a pohledů.

Nyní vám nabízím možnost si kousek této nádhery zakoupit do svých domovů, ateliérů, případné svých kanceláří. Na moje fotografie je možné zakoupit licenci. V tomto případě je obvyklé dodání v digitální podobě. V případě, že byste radši vlastnili můj snímek v hmatatelné podobě, je možné zakoupit moje fotografie v podobě papírových zvětšenin anebo několika variant fotoobrazů, dle podkladového materiálu. Více informací najdete níže.

 • ✅ 100 % ostré fotografie
 • ✅ Digitální dodání v maximální kvalitě
 • ✅ Špičková kvalita tisku
 • ✅ Příjemná cena

PODKLADOVÉ MATERIÁLY FOTOOBRAZŮ


Fotoobrazy jsou velice půvabným a vkusným darem, který rozzáří nejeden interiér.
V krátkých popiscích se budu snažit vám vysvětlit vlastnosti jednotlivých podkladových materiálů.

IMAGE BOND

Hliníkový sendvič tzv. bondové desky

Fotografie na odlehčené hliníkové desce. Tímto způsobem se aplikuje nanesením barvy přímo na hliníkovou desku. Působí elegantně, profesionálně. Hliníková deska nevyčnívá do prostoru místnosti. Hliníková deska se skládá ze 3 vrstev materiálu. Hliník-plast-hliník.

SMART- X

Tvrdý polymer i na venkovní použití

Velmi lehké desky s tvrdým povrchem. Slouží pro mechanicky více namáhané reklamy. Deska Smart – X je velmi odolná proti vlhkosti a vhodná i pro venkovní použití.

PU SENDVIČ – (KAPA)

Polyuretan do interiérů

Jedná se o sendvičové desky s polyuretanovým jádrem, určené pro nejrůznější interiérové aplikace. Jedná se o jeden z nejběžněji používaných materiálů v reklamním průmyslu.

FOTO NA PLÁTNO

Klasický fotoobraz na plátně

Potěšte sebe, rodinu nebo své známé originálním dárkem a nechte si od nás vytisknout obraz z naší galerie. Obrazy Vám vytiskneme do velikosti 150cm x 100cm  nebo po domluvě i větší. Samozřejmostí je napnutí natisknutého plátna na dřevěný rám - takzvaný blind rám.

JAK FOTOOBRAZ OBJEDNAT?

Je to velice jednoduché. Stačí dodržet tyto tři kroky a zanedlouho je váš vysněný snímek u vás v perfektní kvalitě.
Neváhejte a dejte se do výběru, toto už nepočká!

 • 1.
  vyberte fotografii
  • Vyberte si fotografii z mé sbírky na serveru 500px (odkaz níže). Vzhledem k tomu, že není fyzicky možné mít na webu veškerou tvorbu, "uskladňuji" veškeré fotografie na specializovaném serveru pro fotografy 500px. Stačí si vybrat tu svoji!
 • VŠECHNY FOTOGRAFIE ZDE
 • 3.
  kontaktujte mě
  • Nyní už stačí jenom vypsat kontaktní formulář ve spodní části stránky, sdělit mi svůj výběr a v co nejkratším čase vás budu kontaktovat s konkrétní cenou fotoobrazu, dle použitého podkladového materiálu a rozměru. 
 • KONTAKTUJTE MĚ ZDE

Kompletní sbírku mých fotografií
 najdete pouze na serveru 500px

Vzhledem k rozsahu mé fotografické tvorby není prakticky možné umístit všechny fotografie na tento prezentační web. Přesto bych vám je všechny rád ukázal, protože krajina Moravského Slovácka je prostě nadherná a stojí za shlédnutí. Právě proto jsem svoji kompletní tvorbu umístil na specializovaný fotografický server 500px, který je určen přesně k tomuto účelu. Teď už neváhejte a prohlédněte si moji sbírku fotografií Moravského Slovácka.

Kontaktujte nás

Radek Severa

Adresa: Slunečná 9, 695 01 Hodonín

E-mail: jsem@radeksevera.cz

Telefon: +420 777 509 614

Souhlasím se zpracováním osobních údajů